HİZMETLERİMİZ

WEB TASARIM

Gündemin modern trendlerini göz önünde tutarak hızlı, güncel ve güvenli bir şekilde web sitenizi tasarlıyoruz. Kolay anlaşılır yönetici paneli ile; metinlerde, resimlerde, videolarda, ürün kategorilerinde, menülerde kısacası tüm alanlarda istediğiniz anlarda değişiklikler yapabiliyorsunuz.

WEB YAZILIM

PHP ve .NET teknolojileri ile oluşturulmuş paket programlardır. INET İçerik Yönetim Sistemi ile web siteniz tamamen dinamik içeriğe bürünecektir.

MOBİL YAZILIM

Iphone, Android ve Ipad; hayatımıza hızla giren ve günlük hayatta çokça duymaya başladığımız teknolojik kelimelerdendir. Teknoloji dünyasında yenilikleri takip eden ve hayatımızı daha nasıl kolaylaştırırız diyenler için, Inet Bilişim ailesi olarak bu teknolojileri sizlere en hızlı, en güncel ve…

SEO HİZMETLERİ

Arama motorlarında rakiplerinize farkınızı göstermek için en üst sıralarda çıkmanız gerekir. İnet Bilişim olarak sizleri en üst noktaya taşımak için yapacaklarımız var.

GOOGLE ADWORDS

Google' ın reklam ağına takılarak firmanızı en üstlere taşımaya ne dersiniz? Inet Bilişim ailesi, anahtar kelimelerle firmanızı en üste taşımanın mutluluğunu sizlerle beraber yaşayacaktır.

SOSYAL MEDYA HİZ.

Günümüz dünyasının en iyi iletişim araçları haline gelen sosyal medyada sizlerde yerinizi alarak firmanızı daha üst noktalara taşıyabilirsiniz. İnet Bilişimin çalışmaları ile sosyal medyanın ENleri haline gelin.