WEB TASARIM

WEB TASARIM


İnet Bilişim kurumsal kimliğinize uygun kreatif ve özgün web tasarım çözümleri üretir. İnet Bilişim en son web tasarım teknikleri ve kodlamalarından yararlanır. Günümüzün modern trendleri göz önüne alınarak hazırlanan web sitelerinde Html5, Css3 ve Php 5 yazılım dilleri kullanılır.

Ayrıca hazırladığımız web siteleri arama motorlarına yüzde yüz uyumludur. Web Tasarımda dikkat ettiğimiz nokta sitenin hem sade ve hem de göz alıcı olmasıdır. Kısaca göze hitap eden, kurumsal kimliğinizi yansıtan ve tamamen kendi kodladığımız yönetim panelli web siteleri rakiplerinizden bir adım öne geçmenize yardımcı olur. Tüm web siteleri için aynı titizlikte ve önemle çalışmaktayız dolayısıyla sitenin hızına, tüm browserlarda sorunsuz çalışmasına, seo uyumlu olmasına ayrıca önem göstermekteyiz.

Web Tasarım Süreci

İnet Bilişim web tasarım projeleriniz için çeşitli süreçlerden sonra sitenizi hazır hale getirir. Belirli bir program dahilinde hazırlanan web siteleri aşağıda belirtilen süreçlerden geçer.

Firma detaylı bir şekilde analiz edilir. Firmanın kurumsal kimliğine ve hedef kitlesine uygun tasarım ve içerik planı oluşturulur.

Müşteriye brief form aracılığıyla web sitenin içeriği, ağırlıklı kullanılacak renkler ve beğenilen örnek siteler sorulur. Müşterinin istekleri doğrultusunda ilk taslak psd olarak hazırlanır.

Sitenin ilk taslağı demo halinde müşteriye sunulup gerekli revizeler yapılır. Müşteri tasarımı onayladıktan sonra tasarımın koda dökülme işlemine geçilir.

Beğenilen tasarım html5 ya da xhtml ve css3 olarak kodlanır. Web sitesi W3C Uluslararası standartlarına uygun olarak kodlanır.

Html'i hazırlanan web sitesi tamamen kendi kodladığımız php class altyapısı altında yazılan özel yönetim paneline giydirme işlemi yapılır.

Son olarak tüm tarayıcılarda testi yapılan web sitesi yayına hazır hale getirilip müşteriye teslim edilir.